Darts

Csütörtök: 14: 30 - 16: 00

Vezeti: Rostás Péter

 

Pályaorientációs sportprogram

Kedd: 7: 10 - 8: 45 (nulladik, első óra)

Vezeti: Lukács Zoltán

 

Sportágválasztó

Kedd: 12: 45 - 13: 30

Csütörtök: 12: 45 - 13: 30

Vezeti: Derdák Mercedes, Kovács Mercédesz

 

Tollaslabda

Kedd: 12: 50 - 14: 25

Vezetik: Keszthelyiné Magyar Andrea, Illés József

 

Gyermeklabdarúgás

Hétfő, Kedd: 13: 40 - 14: 25
 
Szerda, Csütörtök: 14: 30 - 15: 15
 
Vezeti: Szikszai Zsolt
 

Német JUNIOR nyelvvizsga előkészítő

Péntek: 7: 10 - 7: 55

Vezeti: Lippné Seres Mária

 

Német nyelvvizsga előkészítő (középfok)

Csütörtök: 8: 00 - 8: 45

Vezeti: Nagy Márta

 

Programozás Scratch-ben

Hétfő: 14: 30 - 15: 15

Vezeti: Batka Eszter


3D-s programozás (informatika)

Péntek: 13: 40 - 14: 25

Vezeti: Erostyákné Simony Dóra

Felkészítés tanulmányi versenyekre

(Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny, Bendegúz Nyelvészeti Verseny)

Péntek: 13: 40 - 14: 25

Vezeti: Menus Ildikó


"Tanuljunk együtt társasjátékkal!"

Szerda 14:00 - 16:00 között 
 
Helyszín: könyvtár
 
Vezetik: Minárik Katalin és Papp Anita 
 
 

eTwinning: Once upon a time... (angol)

(4. a osztállyal)
 
Csütörtök: 14: 00
 
Vezeti: Tóthné Farkas Andrea

 
(3.b osztállyal)
 
Kedd: 14:00
 
Vezeti: Venturini Renáta


eTwinning:  Let's learn and play! Let's have fun! (angol)

(1. b osztály,   9 tanuló)

Kedd: 14: 00

Vezeti: Tóthné Farkas Andrea
 
 
(1. b osztály, 9 tanuló)
 
Csütörtök: 14:00
 
Vezeti: Venturini Renáta

 

Angol Klub Ovisoknak

Kedd: 16:00

Vezeti: Venturini Renáta


Felkészítés az OKTV-re

Hétfő: 14: 30 - 15: 15 (10. A osztály)

Kedd: 13: 40 - 14: 25  (9. A osztály)

Vezeti: Gazdag Diána


Újságíró szakkör

Csütörtök: 8: 00 - 8: 45
 
Vezeti: Miholics Zoltán
 
 

Tehetséggondozó foglalkozás matematikából

(Kenguru versenyfeladatokkal)
 
Kedd: 8: 00 - 8: 45
 
Szerda 7: 10 - 7: 55
 
Vezeti: Temesváriné Ács Zsuzsanna
 
 

Tehetséggondozó foglalkozás matematikából

(Emelt szintű érettségire készítés)
 
Szerda: 14: 30 - 16: 05
 
Vezeti: Temesváriné Ács Zsuzsanna