Üdvözöljük iskolánk weboldalán

VI. Sporttudományi konferencia

VI. Sporttudományi konferencia

Iskolánkban évente kerül megrendezésre a Sporttudományi Konferencia, amely a sport, az egészség, a pedagógia és a pszichológia területén mutatja be a legfrissebb kutatási eredményeket és gyakorlati tapasztalatokat. A konferencia célja, hogy elősegítse az interdiszciplináris párbeszédet és a szakmai közösség építését. A konferencia szervezői a Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kara és a Pécs Városi (Megyei) Testnevelő Tanárok Egyesülete.

A VI. Sporttudományi Konferencián 22 előadás négy szekcióban foglalkozott a sporttáplálkozás, az egészségnevelés, a sportteljesítmény, a sportprevenció, a sportrehabilitáció, a sportmentális egészség, a sportcoaching, a sportintegráció, a tehetséggondozás és a sportiskolák jógyakorlataival. A konferencia személyes és online követéssel is elérhető volt, ezzel is lehetővé tették a szervezők a több mint száz érdeklődő részvételét. A magas színvonalú rendezvény jövőre is várja az előadókat és hallgatókat. A VI. konferencia előadásai megtekinthetők a www.sporttudomanyikonferencia.hu oldalon.

 

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK