Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Alsós karácsonyi műsor

Alsós karácsony

 December 14-én mutattuk be iskolánk alsó tagozatos diákjainak karácsonyi műsorát. Az ünnepségre több héten keresztül készültek a kisiskolásaink azzal a céllal, hogy szüleiket meglephessék ezen a napon.
 A tanító nénik rendkívül változatos műsorszámokat készítettek elő: az énekes, verses produkciók mellett, az angol nyelvű, illetve harangjátékos performanszok, valamint keringő bemutatása is helyett kapott. Az ünnepség részét képezte az első osztályosok Mazsolaavató ceremóniája is.
 Fontosnak tartjuk, hogy az értékes és sokoldalú programok segítségével erősítsük a tanulóink, a szülők és a pedagógusok közötti kommunikációt, illetve együttműködést.

Köszönjük a tanítók és az Alsós Munkaközösség színvonalas munkáját!

GALÉRIA