Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Az állatok világnapja

Az állatok világnapja


  Iskolánkban a technika tantárgy oktatása (alsó tagozaton) projektek formájában valósul meg. Eddig osztályszinten, néhány esetben évfolyamok szintjén zajlottak a programok, így történt most is az első osztályosok esetében.

  Októberi témánk az állatok világnapja. Október 7-én, pénteken, elsőseink állatasszisztált foglalkozáson vettek részt, az osztályfőnökeik (Párkányi Edit és Vertike Anett) koordinálásával, valamint a Bársony és Handicap Alapítvány közreműködésével.

  A program az iskolai alapítvány és a szülők anyagi támogatásával valósult meg. A gyerekek különböző kutyafajtákkal, a mentett állatok fogalmával és a felelős állattartással ismerkedtek meg. A program legizgalmasabb része a gyerekek és az állatok közös feladatvégzése volt, ami garantálta a vidám játékot és a motivált, játszva tanulást.

 

GALÉRIA