Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Jótékonysági futás az autizmussal élőkért

Fuss!

Az autizmus világnapja apropóján a PTE Sportiroda jótékonysági futást rendezett Pécs belvárosában, amelyen a Cserepka Iskola diákjai és kollégái is szép számmal részt vettek.

Április 9-én 118 nevezéssel indultunk útnak, ezzel támogatva azt a jótékonysági akciót, amelynek kedvezményezettje a Pécsi Autizmus Alapítvány volt. A futással elsősorban az alapítvány támogatása volt a cél, ám büszkék vagyunk arra is, hogy tanulóink magas részvételi aránya is elismerésben részesült: a legtöbb nevezést leadó intézménynek járó kupát kapta a Cserepka Iskola.

Örömünket leltük abban, hogy leendő első osztályosok, alsó-, és felső tagozatos diákok, illetve gimnazisták, valamint sok-sok szülő támogatta részvételével az eseményt. Külön köszönet illeti Minnics Erika kolléganőt, aki összefogta a szervezési feladatokat a rendezvény kapcsán.

GALÉRIA