Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Különleges elismerést kaptak kollégáink

2013 óta a Baptista Szeretetszolgálat elismerő díjakkal köszöni meg az általa fenntartott intézményekben dolgozó, kiváló szakmai tevékenységeket végző kollégáinak munkáját.
Az Ócsai Nagy Pál díjat olyan személyek kapják, akik a gyermekek kiegyensúlyozott személyiségformálásában részt vesznek, sőt kiemelkedő munkát végeznek, és példamutató módon elhivatottságuk személyes életpályájukon is nyilvánvalóan látható. 
Ezt a rangos díjat Horváth Erika tanárnő kapta. 
A Cserepka János érmet olyan személyeknek adományozzák, akik humanitárius munkát végeznek, és huzamosan kiemelkedő munkájukkal, tevékenységükkel fejezik ki elhivatottságukat pályájukon. Ezt a kitüntetést idén Hajnal Zoltán, iskolánk hitéleti és nevelési igazgatóhelyettese kapta. 
Mindkét kollégánknak őszintén gratulálunk!

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK