Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Találkozz a tanító nénivel!

Kedves Szülők!

Szeretnénk lehetőséget adni azoknak a nagycsoportos óvodáskorú gyermekeknek és szüleiknek, akik a Cserepka Iskola iránt érdeklődnek, hogy személyesen is találkozhassanak tanítóinkkal, és megismerhessék iskolánkat. A vírushelyzet miatt mi is minden óvintézkedést megtartunk, ezért a szülő(k) és gyermekük saját időpontra érkezhetnek, amelyre az alábbi linken tudnak időpontot foglalni:

https://cserepkaiskola.booked4.us/public/

A jelenlegi rendelkezések szerint az intézménybe szülő csak védettségi igazolvánnyal léphet be. Ennek hiányában online formában is szívesen felvesszük a kapcsolatot Önökkel. Kérjük, szándékukat az alábbi e-mail címen jelezzék: titkarsag@cserepkasuli.hu.

A személyes találkozóra várjuk a gyermekeket is!

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK