Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos Bibliaismereti Verseny 2024.

  Február 16-án került sor iskolánk szervezésében a harmadik Baptista Középiskolák Országos Bibliaismereti Versenyére. Tíz induló csapat igyekezett megszerezni a győzelmet, ami a velencei Zöldliget csapatának sikerült. A második helyet a budapesti Addetur iskola, míg a dobogó harmadik fokát a pécsi Széchenyi szerezte meg.

  A verseny – immár hagyományőrző módon - testnevelés és bibliaismeret kombinált versenyszámokkal kezdődött délelőtt. Az ebéd után, délután az elméleti feladatoké lett a főszerep. Az utolsó versenyszám egy 3D kirakó összeállítása volt, amik a Cserepka Iskola saját 3D nyomatójával készültek. Az elkészült munkákat a csapatok ajándékként magukkal is vihették.

  A találkozót számos vendég is figyelemmel kísérte, többek között a Baptista Szeretetszolgálat elnöke, Szilágyi Béla és a Szeretetszolgálat missziói főigazgatója, Révész Szilvia.

  A versenyzők és nézők visszajelzései alapján ismét egy jó hangulatú rendezvényen vagyunk túl, amit jövőre is érdemes lesz megrendezni.

GALÉRIA