Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mesekönyv-adományozás a Foxposttal

Mesekönyv-adományozás

 A Magyar Ökomenikus Segélyszervezet és a Foxpost közös kezdeményezéssel országos mesekönyvgyűjtést hirdetett. Ennek lényege, hogy a már nem használt, de jó állapotú mesekönyveket a Foxpost automatákba lehetett tenni, amelyeket a segélyszervezet eljuttat a rászoruló gyermekek részére.

 Iskolánk alsó tagozata lelkesen csatlakozott a kezdeményezéshez: 2-3 nap alatt kicsit több, mint 300 könyvet sikerült összegyűjteni, majd közösen elvinni az automatákba.

  • 6   db könyv – 1.b
  • 18 db könyv – 1.a
  • 23 db könyv – 4.b
  • 25 db könyv – 2.a
  • 65 db könyv – 2.b
  • 78 db könyv – 4.a
  • 84 db könyv – 3.b

 Köszönjük a szülőknek a segítséget, a gyermekeknek pedig, hogy megváltak szeretett könyveiktől! Minden osztálynak oklevéllel köszöntük meg a segítséget, a legtöbb könyvet gyűjtő osztály pedig társasjátékot kapott jutalmul.

Köszönet a videóért: Minnics Erika tanárnőnek

 

GALÉRIA