Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Átadta a Baptista Szeretetszolgálat a 2019-es év kiválóságai díjait

A Baptista Szeretetszolgálat 2019-es esztendő díjait, december 2-án adta át, az általa fenntartott intézményekben kiváló szakmai tevékenységet végző kollégáknak. A díjakat 2013-ban alapították, az elmúlt hét év során több mint 200-an kaptak elismerést az ország különböző feladatellátási helyein dolgozó munkatársak.

Idén Papp János, a Magyarországi Baptista Egyház elnöke és Dr. Szilágyi Béla, a Baptista Szeretetszolgálat alelnöke köszöntötte az oktatási és a szociális terület díjazottjait a Kempinski Hotel Corvinusban. Az eseményen mások mellett jelen volt Hári Tibor, a Baptista Szeretetszolgálat ügyvezető főigazgatója, Dr. Szabó Csaba oktatási főigazgató és Gál Dávid ügyvezető igazgató is. A nagyszerű előadóművész, Agárdi Szilvia énekelt.

Külön öröm számunkra, hogy a díjazottak között lehetett iskolánk igazgatóhelyettese Derdák Mercedes, aki a Szeretetszolgálat „Köszönet Érmét” vehette át.

Szívből gratulálunk az elismeréséhez, további munkájához pedig sok sikert kívánunk!

GALÉRIA