Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Nemzetközi stratégiai partnerségben iskolánk

Folytatódik a Cserepka Iskola Erasmus+ stratégiai partnerségi projektje. Ennek keretében három kollégánk (Tóthné Farkas Andrea, Fenyősiné Heiner Ágnes és Szili Zsanett) a francia La Rochelle-ben  vesz részt a „De l'apprentissage coopératif à l'enseignement coopératif - ÉCHANGER ET CHANGER- From Cooperative Teaching to Cooperative learning”  programon.

E projekt célja, nemcsak a kooperatív tanulásszervezés, a kulturális, nyelvi, illetve szociális készségek fejlesztése, hanem ezzel együtt a francia oktatási rendszer megismerése is. Bízunk abban, hogy az ott használt pedagógiai stratégiákat és módszereket, akár a tapasztalatszerzésben, akár a tudásmegosztásban kreatív módon tudjuk a „Cooperative tanítás” területén alkalmazni.

GALÉRIA