Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Iskolánk az eTwinning partnerintézménye lett

Örömmel adjuk hírül, hogy a Cserepka Iskola az eTwinning – európai iskolák közössége elnevezésű Erasmus+ program keretében végrehajtott projektjeivel elnyerte a Nemzeti Minősített eTwinning címet.

A szakmai értékelésnél (az Oktatási Hivatal Pedagógiai – szakmai Szolgáltatások Koordinációs Főosztálya) figyelembe vette a pedagógiai innovációt, a tantárgyi integrációt, a tudásmegosztás eszközeit, valamint a partnerintézmények közötti kommunikációt, és a digitális kompetenciafejlesztés eszközeit is.

 A „ Different Breed – the same love”, és a „Let’s learn and play! Let’s have fun!” című projektek, (amelyeket Tóthné Farkas Andrea koordinált és vezetett, illetve Venturini Renáta támogatott a különböző évfolyamokon) az értékelési kritériumoknak kiválóan megfelelt.

E szakmai elismerésre, kollégáink munkájára, diákjaink együttműködésére hihetetlenül büszkék vagyunk, és hasonló lendületet kívánunk a következő tanévre.

GALÉRIA