Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tankönyvek átvételének időpontjai (2023/2024-es tanév)

Tisztelt Szülők!

A 18 év alatti tanulók tankönyveinek átvételét szülői aláírással kell igazolni a helyszínen, gimnáziumi tanulóknál a szülő akadályoztatása esetén a tankönyvek meghatalmazással vehetők át. (lent megtalálható)

Ha több gyermeke jár iskolánkba, akkor előzetes egyeztetés után minden gyermek tankönyvét egy időpontban kiadjuk.

A tankönyvek – az alább jelzett két tanítási nyelvű könyveken kívül – ingyenesek, de vannak tankönyvek, amelyek tartós tankönyvek, így azokat a tanév végén vissza kell adni az iskolai könyvtár részére! A tanuló, illetve a kiskorú tanuló szülője köteles a tankönyv elvesztéséből, megrongálásából származó kárt az iskolának megtéríteni.

  • Az iskolai alapítvány díja a helyszínen készpénzben fizethető be.
  • A tankönyvek átvételekor kérjük, mindenki hozza magával a bizonyítványát, és az osztályfőnöknek adja le.
  • Az igazolt sportolók testnevelés tanórák alóli mentességi kérelmeit/sportegyesületi igazolásokat (lent megtalálható) és a versenyengedélyeket ekkor kell leadni.

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK