Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Első helyen végzett tanulónk csapattársaival a városi Fittbike Spinning Maratonon

2020. 02. 22-én 12. alkalommal rendezte meg a Fittbike Sportegyesület a Nevelési Központ Sportcsarnokában a városi Fittbike Spinning Maraton bajnokságot.

A versenyen 4 órát kellett tekerni, a megtett távot a kerékpárokra felszerelt órák mérték és aki a legtöbbet tekerte az nyert.

A rendezvényen lehetett indulni egyéniben, 2 és 4 fős csapatban külön női és férfi kategóriában.
Kemény csaták alakultak ki, az ifik és a felnőttek egy kategóriában indultak, de így is nagy küzdelemben sikerült megnyerni a női 3-4 fős csapatbajnokságot 211,5 km teljesítésével, ahol az egyik csapattag iskollánk tanulója: Dinya Dorka (9. a osztályos tanuló) volt.

A versenyen közel 150-en  indultak, a Pannon és Városi TV is beszámolt az eseményről.

Gratulálunk az eredményhez, Dinya Illés edzőnek, Dorkának és a csapatnak!