Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Nemzetközi kézilabda kupát nyertek tanulóink az U8-as és U9-es korcsoportban

Ezt a beszámolót a hétvégén kaptuk, örömmel osztjuk meg tanulóink sikerét:

"2019. szeptember 28-i napra még most is keressük a jelzőket/szavakat. Hosszú volt, kemény és fárasztó, de ott volt benne a napfelkelte, a kisváros vendégszeretete, az Edző hite, a Csapat összetartó és küzdő ereje és végül egy hosszú nap után (késő este) a megérdemelt és jóleső Győzelem!

A mai napon Harmat Tamás edző vezetésével a PSN Zrt. fiú (U8-as U9-es) kézilabda csapata megnyerte a horvátországi Valpo-ban rendezett Zlatko Ivic Nemzetközi Kézilabda Kupát!

Csapat tagjai: Lauer Roland, Ratalics Balázs, Winkler Dávid, Hucker Bence, Győri Ádám, Szinder Benett, valamint a torna legjobb játékosai voltak:  Lauer Olivér, Monostori Levente és Pintér Adrián (3/b).   Szeretettel gratulálunk a csapatnak, szép munka volt fiúk!"

A beszámolót Dukkonné Zsókától kaptuk.

(a PSN Zrt. kisiskolás kézilabda csapatának a szülői munkaközzösségének nevében)

 

Gratulálunk a tanulóink sikeréhez és Harmat Tamás bácsinak áldozatos munkájához.

GALÉRIA